Products


Řešíme problémy často jen obtížně řešitelné jinak.
S vynikajícím poměrem cena/výkon.

Produkty

Webová databáze ATOM

Webová databáze ATOM slouží pro tvorbu intranetů, webových portálů, slovníků. Řeší problémy, které standardní redakční systémy typicky neumí a je třeba dodatečného vývoje na zakázku. Například, když Váš web nevystačí jen s články, ale potřebujete i osoby, organizace, události i s propojeními mezi nimi ... ATOM se vyznačuje se rychlým vývojem, v ATOMu trvá minuty až hodiny to, na co jinde potřebujete dny až týdny ...

Publikační systém WEBNET

WEBNET je in-house redakčním systémem, který jsme vytvořili proto, že jsem weby pro naše klienty neuměli udělat s redakčními systémy dostupnými na trhu. Moduly: Uživatelé, skupiny uživatelů, komplexní systém práv, články, kategorie článků (1:n), sémantické stromy pro popis článků (n:n), diskuse, ankety, e-shop, statistiky a mnoho dalšího. Od roku 2011 nové webové projekty realizujeme s webovou databází ATOM (abychom si také užili jejích výhod :).

Net Health Monitor

Stále větší komplikovanost síťových služeb v kombinaci s požadavky na jejich maximální dostupnost vyžaduje nasazení velmi výkonného a automatizovaného řešení pro jejich sledování. NET Health Monitor je softwarový nástroj, který vám umožní právě takový dohled nad vaší síťovou infrastrukturou, servery, klientskými stanicemi a síťovými aplikacemi.

Ottova encyklopedie®

Ottova encyklopedie je "digitální" kniha. Představuje spojení moderních digitálních technologií a trvalých kulturních a informačních hodnot. I přes svůj pokročilý věk zůstává nejrozsáhlejším a nejúplnějším encyklopedickým dílem, které kdy vyšlo v zemích českých a slovenských. Obsahuje téměř čtvrtmilionu hesel kompletních 40 knih Ottových slovníků z let 1888-1943 s vynikajícím vyhledáváním a také v podobě synoptických replik všech stran původního vydání.